ZAWÓR TERM. AVTA 15 ZAKRES 0-30C WYM CZ.18X210  G1/2""WYP. UNIWERSALNE
Obecnie brak na stanie
Brutto
Materiał korpusu
Mosiądz
Wartość Kv [m³/h]
1.900 m³/h
Ciśnienie robocze, maks. [bar]
16.0 bar
Medium
Neutralne media
Zakres nastawy, min./maks. [°C]
0 °C 30 °C
Gniazdo zaworu, średnica [mm]
15.00 mm
Długość kapilary [mm]
2000 mm
Wypełnienie czujnika, rodzaj
Uniwersalny
Przyłącze, rozmiar [cal] / [typ]
G1/2
Wymiary czujnika (Ø x L) [mm]
18 x 210 mm
0 °C 30 °C