PRESOSTAT MBC5100-2231-1DB04 ZAKRES `1-6BAR  G1/4 Z KOŁN.
Obecnie brak na stanie
Brutto
Podłączenie elektryczne, rozmiar
Wtyczka DIN Pg 11
Ciśnienie robocze, maks. [bar]
150.0 bar
Zakres regulacji [bar] [Min.]/[Maks.]
1.00 bar 6.00 bar
Funkcja, przełączanie styków
Auto
Stopień ochrony
IP65
System styków
SPDT
Przyłącze ciśnieniowe, rozmiar - GZ, GW
1/4 Żeńska GW
Element do pomiaru ciśnienia
Membrana
Zakres regulacji, [Min.]/[Maks.] [bar]
1.00 bar 6.00 bar